Trygge installasjoner i mer enn 25 år!

 

Råde Elektro ble grunnlagt i 1993 av Jan Skauen og er per i dag 17 ansatte fordelt på administrasjon, montører og lærlinger.  Igjennom 25 år har vi utført små og store oppdrag fra alt innen boliginstallasjon, landbruk, industri og annen næring.   Råde Elektro ønsker å være en stor servicebedrift for lokalområdet og yte gode tjenester for gamle og nye kunder!

Året's Elfag innovatør 2017

I 2014 ble Råde Elektro medlem av Elfag-kjeden, noe som gir oss bedre synlighet i området.  Dette medførte også til en del om profilering av bedriften og servicebilene som kjører rundt i nærmiljøet.  Råde Elektro har satset mye de siste årene og i 2017 ble bedriften kåret til Årets Elfag innovatør, noe vi er veldig stolte av!

Vårt motto er : "Kunden i fokus og høy service!"

Våre ansatte

Jan Skauen

Daglig leder

Tlf: 92 89 51 11

jan@raadeelektro.no

Ole Simonsen

Saksbehandler

Tlf: 92 84 34 93

ole@raadeelektro.no

Kjetil Johansen

Saksbehandler

Tlf: 92 41 75 44

kjetil@raadeelektro.no

Øyvind Einarsen

Basmontør / prosjekt / veilys

Tlf: 93 02 27 89

oyvind@raadeelektro.no

Luke Holton

Montør / svakstrøms montør

Tlf: 40 63 23 60

luke@raadeelektro.no

Jonas Myhrer

Montør / kontrollør / termofotografi

Tlf: 94 00 09 23

jonas@raadeelektro.no

Lars Runar Arnesen

Montør

Tlf: 99 32 00 16

lars.runar@raadeelektro.no

Alf-Erik Nicolaysen

Montør / varmepumpemontør

Tlf: 92 81 29 87

alf@raadeelektro.no

Runar Walberg

Montør 

Tlf: 94 02 15 12

runar@raadeelektro.no

David Westin

Montør 

Tlf: 41 28 83 72

david@raadeelektro.no

Magnus Utter

Montør 

Tlf: 45 50 46 53

magnus@raadeelektro.no

Jonny Mattsson

Montør 

Tlf: 69 28 02 72

jonny@raadeelektro.no

Mathias Wold

Montør 

Tlf: 97 30 81 40

mathias@raadeelektro.no

Ali Al-Ridha

Bahzat Barwari

 

Lærling

Emil Brynildsen

Lærling

Ole Edvartsen

Lærling

Håkon Skåre

Lærling

Montør

Tlf: 69 28 02 72

ali@raadeelektro.no

Ole Edvartsen

Lærling

Ole Edvartsen

Lærling

Peggy Syversen

Regnskap

Tlf: 92 63 98 44

peggy@raadeelektro.no

Håkon Skåre

Lærling

Peggy Syversen

Regnskap

Tlf: 92 63 98 44

peggy@raadeelektro.no

Håkon Skåre

Lærling

Peggy Syversen

Regnskap

Tlf: 92 63 98 44

peggy@raadeelektro.no