Emil - Råde Elektro og Elproffen logo.jpg

Trygge installasjoner i mer enn 25 år!

 

Råde Elektro ble grunnlagt i 1993 av Jan Skauen og er per i dag 17 ansatte fordelt på administrasjon, montører og lærlinger.  Igjennom 25 år har vi utført små og store oppdrag fra alt innen boliginstallasjon, landbruk, industri og annen næring.   Råde Elektro ønsker å være en stor servicebedrift for lokalområdet og yte gode tjenester for gamle og nye kunder!

Våre ansatte

Ole S..jpg

Ole Simonsen

Daglig leder

Installatør

Tlf: 92 84 34 93

ole@raadeelektro.no

Kjetil J..jpg

Kjetil Johansen

Saksbehandler

Tlf: 92 41 75 44

kjetil@raadeelektro.no

Øyvind2.jpg

Øyvind Einarsen

Basmontør / prosjekt / veilys

Tlf: 93 02 27 89

oyvind@raadeelektro.no

luke1.kopi.jpg

Luke Holton

Montør / svakstrøms montør

Tlf: 40 63 23 60

luke@raadeelektro.no

Jonas M..jpg

Jonas Myhrer

Montør / kontrollør / termofotografi

Tlf: 94 00 09 23

jonas@raadeelektro.no

Lars Runar A..jpg

Lars Runar Arnesen

Saksbehandler

Tlf: 99 32 00 16

lars.runar@raadeelektro.no

Alf Erik N..jpg

Alf-Erik Nicolaysen

Montør / varmepumpemontør

Tlf: 92 81 29 87

alf@raadeelektro.no

Jonny1.heic

Jonny Mattsson

Montør 

Tlf: 69 28 02 72

jonny@raadeelektro.no

David W..jpg

David Westin

Montør 

Tlf: 41 28 83 72

david@raadeelektro.no

Peggy Syversen

Regnskap

Tlf: 92 63 98 44

peggy@raadeelektro.no

Espen K..jpg

Espen Kristensen

Montør 

Tlf: 94 82 92 64

espen@raadeelektro.no

Emil B..jpg

Emil Brynildsen

Montør 

Tlf: 97 48 21 01

emil@raadeelektro.no

Ole Johan E..jpg

Ole Johan Edvartsen

Montør

Tlf: 97 65 00 60

ole-johan@raadeelektro.no

Herman M..jpg

herman Melby

 

Lærling

Hallvard.jpg

Hallvard Amundsen

Lærling